Knihy na internetu

Každé knihkupectví má své internetové stránky. Právě ony internetové stránce ovšem některé z knihkupectví drží na nohou, neboť moderní čtenáři více uplatňují obchod pře s internet, už jen třeba z toho důvodu, že nemají čas zajít si do kamenné prodejny knih a namátkově si v něm delší dobu vybírat takový titul, který by nás zaujal. Jednoduše řečeno - v současnosti jsou kamenné prodejny docela na úpadku, týkaje se návštěvnosti. Lidé čím dál více dávají přednost internetu. Internetové knihkupectví má samozřejmě takové výhody, které kamenné prodejny nikdy mít nebudou. Mnohem větší výběr, porovnávání cen titulů, podrbnější popisky knih a recenze ostatních čtenářů, kteří knihu již četli, jistě patří mezi nejdůležitější body, proč raději využívat knihkupectví na internetu. Prodejci se pokouší vyhovět všem vrstvám, generacím a kulturně odlišně zaměřeným čtenářům, tedy snaží se vyhovět všem. Mnoho nakladatelství se zaměřují na takové žánry, které rádi čtou mladí; jedním z takových příkladů je scifi, fantasy literatura a jim podobné. Díky tomu jsou knihy tedy opět na vzestupu a prodej s nimi je jedna radost. Právěže především internet se nadále podílí na jejich vzestupu, jelikož právě u počítače dnes provádíme mnohé úkony, bez nichž bychom se dříve obešli, ale dnes se stali součástí našich životů, podobně jako pro profesionálního kuchaře různé kuchařky.

23.12.2004 - Byly vychytány poslední chybičky v katalogů wallpaperů.
- Dále byla dodělána sekce Anketa a taky Autor, takže hlasujte nebo si alespoň přečtěte něco málo o mě.

21.12.2004 - Do sekce obrázky přibylo několik novinek.

24.11.2004 - Přidal jsem celou novou sekci Humor
V této sekci, jak už název napovídá, bude něco pro pobavení. Sekce má dvě části: Obrázky a Ftipy. V první jmenované budou humorné fotky z celého světa a pár veselých gifů. K ftipům už se snad nemusím blíže vyjadřovat. Tak Vám přeju pěknou zábavu!

22.11.2004 - Nová kategorie wallpaperů: 3D
V ní najdete pár tapet vytvořených počítačovou grafikou. Podívejte se na to, některé jsou opravdu povedené!

18.11.2004 - Dneska přibylo několik zvířecích tapet
Ukázka:

 

 

 


ZpětWebZdarma.cz
ℼⴭ婗刭䭅䅌䅍ㄭ〮婉ⴭ㰾楤⁶瑳汹㵥挢敬牡戺瑯㭨楷瑤㩨〱┰栻楥桧㩴〹硰瀻摡楤杮〺硰稻椭摮硥㤺㬹潰楳楴湯爺汥瑡癩㭥㸢搼癩猠祴敬∽楷瑤㩨㈷瀸㭸敨杩瑨㤺瀰㭸慭杲湩〺愠瑵㭯㸢ℼⴭ䬠湯整瑸癯ꇃ爠步慬慭匠汫歩ⴠ㸭਍搼癩椠㵤猢汫歩敒汫浡彡〶㔷∵㰾搯癩ാ㰊捳楲瑰ാऊ慶⁲歳楬䑫瑡⁡‽⁻汥㩭∠歳楬剫步慬慭㙟㜰㔵Ⱒ稠湯䥥㩤∠〶㔷∵‬㩷㜠㠲‬㩨㤠‰㭽਍⼼捳楲瑰ാ㰊捳楲瑰猠捲∽⼯⹣浩摥慩挮⽺獪猯牣灩⹴獪㸢⼼捳楲瑰㰾搯癩㰾搯癩㰾ⴡ圭ⵚ䕒䱋䵁ⵁ⸱䤰ⵋ㸭